KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10548552
nr 1054 8552
Wårfägring, 1926, 56x45
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 september 2016
kl 20:19:10
150 kr